Cevizce Erdem Fidancılık olarak, Balıkesir ili  Bandırma  İlçesindeki açık alan üretim alanlarımızda ve seralarımız da sertifikalı olarak aşılı ceviz fidanı üretimi yapmaktayız.

 

Firma olarak başta, üstün verimliliği kabul edilmiş olan Chandler (Çetnır) ve geç ilkbahar donları aktif olan bölgelerde yetişebilen Fernor ceviz çeşidi olmak üzere, ülkemizin değişik bölgelerinde yetişebilecek ceviz fidanlarını açık köklü ve tüplü (poşette-topraklı) olarak üretmekteyiz. 

Üretim Faaliyetlerimiz

Mavi Sertifikalı Ceviz Fidanı

Ceviz bahçesi kuracağınız alanlarda dikim öncesi ve dikim sonrası teknik destek vermekteyiz.

Ürettiğimiz fidanlar mavi sertifikalı olup, devletimiz tarafından yüksek hibeye tabi ürünlerdir. Hibe desteği için gerekli evraklar tarafımızca yatırımcı ve çiftçilerimize teslim edilmektedir.

Açık köklü ve tüplü ceviz fidanlarının üretimini, en verimli üstün aşılama metodu olan ''tam entegre göz aşı metodu'' ile aşılayarak yapmaktayız. 

Sağlık ve diğer sertifikaları mevcut olan fidanlarımız aynı zamanda ihracata uygun olarak yetiştirilmekte ve firma olarak ihracat altyapımız bulunmaktadır. 

Firmamız, doğru fidan seçimi ve fidan dikimi ile ilgili teknik detaylarda bilgi desteği ile yanınızdadır. Yaptırdığınız  toprak analizlerini ve hava raporlarını WhatsApp, Mail veya posta yolu ile bize ulaştırdığınız takdirde arazinizin ve bölgenizin durumu hakkında değerlendirme yaparak sizleri yönlendirmekteyiz.

cevizde-hibe-destek

Ceviz Fidanı İhracatı

ceviz-fidanı-ne-zaman-dikilir

Ceviz Fidanı NE ZAMAN DİKİLİR?

Ceviz Fidanı NASIL DİKİLİR?

ceviz-fidanı-nasıl-dikilir

Ceviz fidanı dikim sırasında nelere dikkat etmeliyiz? Alınacak önlemler nelerdir?

Açık köklü ve tüplü fidan dikimlerinde dikkat edilecek hususların içinde can suyu verilmesi önem arzetmektedir.

ceviz-fidanı-ihracatı